Pánské tašky Etue

Něco málo o pánské etue..

Maximální komfort společně s atraktivním designem a dnes velice potřebnou funkčností tvoří hlavní přednosti nového typu brašen Etue.

Pánské Etue skryvají vydařený systém kapes a zipů. Z toho důvodu je taška schopna uschovat nejpotřebnější záležitosti jako mobilní telefon, PDA či nejrůznější dokumenty, samozřejmostí u všech typů je poutko na zápěstí pro pohodlné přenášení.

Pánská Etue, to není jen praktičnost a komfort ale i již zmíněný desing který vás uchvátí svou jednoduchostí a přitom neztrácí nic na exkluzivitě, ladné křivky z kvalitních materiálu zapadající se do sebe jednoduše zaujmou oko i mysl člověka.

Materiály představují další přednost těchto přenosných ůložen, pánské etue disponují pravou hovězí kůží pokrývající celou jejich plochu. Kůže výhradně od českých a italských výrobců, kovové části zase z Německa či opět z Apeninského poloostrova.

Pánské Etue jsou všestranými ale lehce přenosnými taškami, jelikož jsou přispůsobeny potřebám denního cestování a ať už je to jen cesta na každodenní nákupy nebo důležitá obchodní schůzka, můžete se spolehnout že pánská etue ochránní vámi přenášené nezbytnosti. Z těchto všech důvodů se stává pánská etue čím dál tím více oblibenější u podnikatelů a manažerů kteří volí design, praktičnost a kvalitu ukrytou do malého systému, nijak zbytečně nezvětšeného tak aby mohla být plně mobilní a přitom dostačující co se týče prostoru.

Vyváženost těchto pánských tašek si získává obdiv, jsou přeci určený pro kohokoliv, mít přehled o všech věcech co máte s sebou i když máte, kvůli poutku na zápěstí, volné ruce se snad dnes hodí pro všechny lidi bez rozdílu věku či postavení. K dostání je v několika provedeních a vzorech tak aby si každý mohl vybrat dle sebe a nemusel se přispůsobovat. Ať už jako praktický dárek nebo nezbytná věc do domácnosti i kancélaře, budou tašky Etue plnit učel bez rizika ztrát, nepřehlednosti nebo jakýchkoliv dalších nepříznivých záležitostí.