Těhotenství – hygiena, stravování, oblečení

Asi budete souhlasit, že je moudré mít předstih a být co nejlépe připravena na vše co souvisí s rodičovstvím, péčí o sebe sama a Vaše dítě. Je známo, že životní styl a zdraví maminky může mít vliv na samotné dítě, které je s ní ve spojení po celou dobu vývoje.

Hygiena

Možná to zní jako klišé, ale podle odborníků je opravdu důležité navyknout si dodržovat hygienu – mytí rukou jakmile přicházíme z venku kde jsme se dotýkali klik, madel, peněz, klíčů apod., hygiena po opuštění toalety by měla také být naším zvykem. Můžeme tím totiž účinně předcházet virové nákaze, která by mohla mít nepříznivý vliv i na dítě.

Bezpečné stravování

Doporučuje se vařená jídla včas uskladnit do chladničky aby se zabránilo množení bakterií. Vařená jídla z chladničky pak před konzumací opět přivést k varu před podáváním. Zeleninu a ovoce, jež je důležitou součástí našich jídelníčků je zapotřebí umít ideálně v horké vodě. Stejně jako ostatní potraviny, i voda by se ideálně neměla skladovat vůbec a nebo v chladu a v takovém případě před použitím převařit. Pokud máte vodu ze studny a nepamatujete si kdy naposledy vám dělali rozbor pitné vody, možná by to chtělo napravit. V některých případech se ve studniční vodě vyskytují e-coli bakterie, které se převařením zničí. V těhotenství je idální když má vaše tělo co nejlepší imunitu (ochrannou reakci organismu), tipy jak toho dosáhnout naleznete když do vyhledávače jako je google.cz zadáte “jak imunitu”.Šaty pro těhotné

Oblečení

Těhotenská móda je pojem, který je rozšířený. Nemusí být snadné zajistit vhodné běžné oblečení pro nošení v těhotenství, proto je zde elegantní těhotenská móda navržená speciálně pro těhotné. Součástí této módy jsou trika, svetry, šaty, sukně, kabáty, bundy a další typy oblečení. Luxusní těhotenská móda by vám měla přinést pohodlí a měly byste být také přitažlivé pro svého partnera a okolí.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Leave a Reply