Pánská košile GEAR, víte jak ji vybrat?

V žádné šatní skříni muže nesmí chybět kvalitní pánské košile. Ať už jste muž, který se právě chystá doplnit svůj šatník, nebo žena, která chce vybrat ten pravý dárek, potřebujete vědět jak na to. Pánská košile je vyjádřením osobnosti, třešničkou na dortu i základní výbavou muže s velkým M. A právě taková košile má padnout jako ulitá.

Důležitost významu košile nepodceňujte. Pánská košile hovoří za vás. Pokud kamkoliv dorazíte v perfektní košili a kvalitních botách, každá úspěšná osobnost, která má vkus a styl to náležitě ocení. Uspějete na důležitých obchodních schůzkách, zazáříte na večírcích a ženy vám budou padat k nohám.

Pánská košile GEAR

Pokud hledáte košili, která vám velmi dobře padne, je jí právě pánská košile GEAR. Tyto košile jsou perfektně šité, vypasované ve stylu slim a dokonale zvýrazní vaši mužnou postavu. Geareshop.com je místem, kde si vybere podle svého gusta opravdu každý. Doplňte svůj šatník hravě a stylově, v klidu a pohodlí svého domova.

Košili nic nenahradí. Tričko a košile jsou svým vzhledem naprosto nesrovnatelné. A pánskou košili neošidíte ani tričkem typu polo s límečkem. Jedině v košili uděláte ten skvělý první dojem, na který nikdy není druhý termín. První dojem musíte udělat ,,na první dobrou“ jak se říká. Padnoucí košile vám otevře dveře k novým možnostem.

Pánské košile a jejich velikosti

Spočítejte si své velikosti pánské košile podle následujícího návodu. Na stránkách e-shopu Gareshop.com si u vybraného typu košile zvolte záložku pánské velikosti. Nejprve si vyberte jednotku cm nebo in. Následně si přeměřte následující míry. A těmi jsou obvod hrudníku a obvod pasu.

Obvod hrudníku měřte v nejširší vodorovné linii hrudníku a nejširší části zad v podpaží. Jedině tak vám nebude v ramenou a přes záda košile malá. Obvod pasu změřte v nejužším místě nad vašimi boky. Košile má zvýraznit křivku vašeho těla, nemá vám být tedy ani velká. Metr nedávejte úplně na těsno.

Ke změřené velikosti přidejte maximálně 2 cm. Dole v tabulce se vám již zobrazí vaše velikost. Košile se vám tak nebude rozvírat mezi zapnutými knoflíky a nebude vám ani moc široká. Vytvořte si svůj osobitý styl s košilemi GEAR.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Leave a Reply