Motokrosové boty FOX – ulehčíme vám výběr

Každý jezdec se musí cítit pohodlně a bezpečně, aby mohl předvádět ty nejlepší výkony. Samozřejmou složkou vybavení jsou motokrosové boty. Díky jejich vlastnostem, jako je stabilita, ochrana nohy, přilnavost a dlouhá životnost vám umožní posunout možnosti vaší jízdy na novou úroveň.

Co musí kvalitní MX boty splňovat?

Základním kritériem je materiál, z něhož jsou motokrosové boty zhotoveny. Optimální volbou je některý ze syntetických materiálů (pryž, polyuretan) či kůže. Podporují totiž vznik odolné vnitřní vrstvy boty, která efektivně tlumí nárazy a odvádí vlhkost.

Pro co nejlepší ovladatelnost vaší mašiny se zaměřte také na správnou volbu podrážky, která rozhodně musí být protiskluzová.

Kromě praktických vlastností můžete vybírat také z rozmanitých designů a také podle finančních možností. A právě motokrosové boty FOX Racing jsou ideální volbou, jelikož zohledňují všechna hlediska současně. Kvalita, funkčnost a módní design – špička na trhu za přijatelné ceny.

Určitě jste už na mnoha závodech zahlédli motokrosové boty FOX z modelových řad Comp 5, Comp 8 nebo Fox Instinct, protože právě tyto kolekce patří mezi jezdci k nejoblíbenějším. Nejedná se však o žádné závodní „papuče“, ale o prvotřídní obuv z jedinečné pryžové směsi s vysokou přilnavostí a dlouhou životností. Vše je plně patentováno, takže za své peníze získáte ověřenou kvalitu, kterou využívají také profesionální jezdci.

Motokrosové boty Fox Racing Comp 5

Tato modelová řada v sobě slučuje to, co dělá motokrosové boty FOX tak oblíbené – vysoká kvalita s důrazem na moderní technologie. Díky technologii Race-bonded se výrazně zvyšuje odolnost podrážky, a tak je zajištěna dlouhá životnost i při enormní zátěži. Tím také podpoří bezpečnost celé nohy na citlivých místech. Samozřejmostí je komplexní bezpečnost celé nohy, panel na přední straně boty i na vnitřní straně lýtka vyztužuje celou obuv a přináší maximální míru bezpečí. Odlehčené kovové přezky a anatomicky tvarovaná vložka zase zlepšují ergonomii a zajistí vysokou míru pohodlí během jízdy.

Motokrosové boty Fox Racing Comp 8

Modelová řada vychází z předchozí kolekce Fox Racing Comp 5, ale oproti svému předchůdci přináší celou řadu inovací. Hlavním účelem této obuvi je především bezpečnost a komfort jezdce. Pohodlí zajišťuje vložka, která se anatomicky tvaruje a zajišťuje maximální pohodlí po celý den. Současně jsou boty opatřeny unikátní mezi-vložkou s kovovým plátkem, díky čemuž dosáhnete lepšího přenosu energie a zvýšené citlivosti při ovládání motorky.

Rizikové místo v oblasti kotníku je u obuvi FOX Racing Comp 8 ošetřeno speciální konstrukcí s pěnovou a semišovou vrstvou, což kromě ochrany přináší i vynikající přilnavost a stabilitu proti prokluzování nohy.

Vnitřek boty je vyztužen, čímž je zajištěna odolnost a ochrana proti prodření či poškození v důsledku působení tepla motoru.

Motokrosové boty Fox Racing Instinct

Moderní motokrosové boty nabušeny těmi nejnovějšími technologiemi z řady Fox Racing. Každý jezdec je má, a pokud ne, tak o nich tajně sní. Jsou zárukou nejvyšší odolnosti a komfortu, jaký jde při jízdě vytvořit.

Základem této obuvi je jedinečný systém 3 vložek. První vložka zajišťuje anatomické tvarování, na ní se nachází mezivložka s kovovým plátkem a vše uzavírá vložka s vrstvou TPU pro podporu kotníku. Podrážka je vyrobena z extra odolné gumy Duratac pro vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Profesionální konstrukce využívá také řadu moderních technologií. Hinge Lockout funguje jako prevence proti zranění, kdy je eliminován tlak uvnitř boty a tím se výrazně snižuje možnost ohnutí kotníku do nepřirozené polohy.

Nízkoprofilová technologie Low Ride Chasis drží Vaši nohu blíže k řazení.

Technologie Slim Toe Box vám umožní ještě lepší a preciznější ovládání stroje (řazení) pomocí speciálně zkonstruované a tvarované špičky.

Díky inovovaným Instinct přezkám se bota snadno nazouvá i vyzouvá při zachování pevného uzavření, které je velmi snadné i v rukavicích. Vnitřní panely odolné proti teplu od motoru a výfuku zvyšují celkovou trvanlivost boty.

I přes exkluzivní konstrukci jsou motokrosové boty Fox Racing Instinct velmi lehké.

„Jediné boty na světě, díky nimž budete rychlejší! Řiď se instinktem a jezdi v tom nejlepším, co Fox nabízí.“

You can leave a response, or trackback from your own site.
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Leave a Reply