Bambusové oblečení – to pravé bio oblečení

Chcete být v létě in? Noste bambusové oblečení. Bambusové oblečení totiž splňuje vše co se od moderního oblečení žádá. Nestačí již jen pohodlné oblečení, od oblečení, stejně jako od mnoha dalších věcí, se žádá ekologičnost a samozřejmě také kvalita a pohodlí. Vše tohle novinky v odívání splňuje.

Oblečení z bambusu je totiž vyrobené z bambusu, který roste v bio kvalitě. Bez použití pesticidů a jiné chemie. Tohle nemůžete říci o bavlně, při pěstování bavlny se chemie hodně používá. Stále více lidí má proto již nyní na bavlnu alergii. To u bambusového oblečení nehrozí. Je to dokonalé bio oblečení. Navíc má oproti bavlně i spoustu dalších předností.

Velkou předností oblečení z bambusu je to, že je velice příjemné na dotek. Spíše než bavlnu, připomíná hedvábí a jako hedvábí je také v létě na dotek chladivé. Připočtěte k tomu vysokou odolnost vůči zápachu a máte ideální materiál na dámská a pánská trička, spodní prádlo, ponožky a další. Díky lepší absorpci vody se bambusové vlákno používá na výrobu ručníků a osušek.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Leave a Reply